סיורים וירטואליים בתיירות ואירוח

היום משווקים אתרי תיירות ואירוח רק עם סיורים וירטואליים!
תחשבו שאתם מחפשים לכם חופשה, ובמקום לחפש תמונות של המקום, ולנסות להבין כמה הן אמינות, וכמה הן מציגות את המקום כמו שהוא היום, אתם מבקרים בו, רואים את הבריכה, את החדר, המיטה והמקלחת. אתם יכולים להרגיש את החופשה כבר אצליכם ביד, רק לסגור ולנסוע.
ולכם בעלי העסקים נשאר רק לסגור איתנו סריקה ולהעלות את הלינק לאתר, לפייסבוק שלכם.

סופש לזוגות, צימר, אירוח כפרי, גלאמפינג, מלונות, שיווק אתרי תיירות,תיירות, נופש, חופשה

שיווק אתרי תיירות

במיוחד בשיווק חופשות, תמונה שווה 1000 מילים, ועדיין תמונה אחת אף פעם לא מספיקה, אז בואו להראות ללקוחות שלכם איך נראה החדר שישנו בו ב־360 מעלות. ותמכרו להם את החלום של החופשה המושלמת.

סופש לזוגות, צימר, אירוח כפרי, גלאמפינג, מלונות

חווית אירוח ייחודית

כשכולם מראים תמונות, תיהיו אתר התיירות והאירוח הייחודי שמראה ללקוחות שלהם את כל מה שיש לכם להציע בצורה קצת שונה. תאפשרו להם להרגיש את התחושה של חופשה אצלכם עוד לפני שסגרו את התאריכים.

 
סופש לזוגות, צימר, אירוח כפרי, גלאמפינג, מלונות

תכנון אירועים

סיורים וירטואליים יכולים לשמש כדי לקדם אירועים או כנסים. עם האפשרות לסייר וירטואלית במקום ולאמוד את המרחב והיכולת להשתמש בו, הלקוחות יכולים בקלות להבין אם המקום מתאים לאירוע שלהם ולהגיע להחלטה.

סיורים וירטואליים באתרי תיירות ואירוח

שיווק אתרי תיירות ואירוח בדרך הטובה ביותר

בעלי אתרי תיירות ואירוח צריכים תמיד להיות עם היד על הדופק בכל מה שקשור לשיווק, תמיד לדאוג שאתם בכל האפליקציות והאתרים הכי חמים, שהתמונות מתעדכנות וחוות הדעת החמות ממשיכות לעלות. אבל יש לנו דרך חדשה לפירסום להציע לכם.

גלאמפינג? צימרים? בואו להשוויץ במה שיש לכם להציע!

במקום תמונות, אנחנו מציעים לכם ליצור סיור וירטואלי לאתר שלכם, ובכך לתת ללקוחות את טעם החופשה עוד לפני שסגרו אותה ולתת להם את חווייה של 360 מעלות של החדר שישנו בו והאתר שיבלו בו. עם שקיפות מלאה של גודל החדר והמתקנים הזמינים לשימוש, הלקוח יכול להיות בטוח שמה שהוא רואה זה מה שהוא מקבל ואתם נמצאים בתיאום ציפיות מלא עם הלקוח.

Scroll to Top
דילוג לתוכן