קיבוץ רעים - ה־7 באוקטובר

ה־7 באוקטובר השאיר את כל המדינה באבל מתמשך, טראומה, וחוסר ודאות.
קיבוצי העוטף חטפו מכה קשה והמקום הפך למוקד עלייה לכל מי שרוצה לחלוק כבוד ורוצה לראות מקרוב את מימדי האסון.
קיבוץ רעים היה אחד מהקיבוצים שחטפו מכה קשה,
ושניה לפני שהורסים את המבנים הפגועים כדי להתחיל לבנות את החיים מחדש, הלכנו לשם כדי ליצור סיורים וירטואליים שיתעדו וינציחו את מימדי האסון.
כדי שלא ישכחו.
כמו שאנחנו לא נשכח!

ביום שבת, ה-7 באוקטובר 2023, קיבוץ רעים, כמו כל העוטף, חווה טרגדיה איומה שהותירה אחריה נזקים כבדים. רבים מבתינו נשרפו ונפגעו, וחברינו איבדו את בתיהם ורכושם היקר. אך הנזק הקשה מכל היה האנושי – כאשר יקירינו נטבחו ונרצחו בבתיהם, ואחרים נחטפו מבתיהם, ונמצאים בשבי עד היום!

זקוקים לעזרתכם הדחופה!

למרות הרוח האיתנה והחוסן הקהילתי שלנו, המשאבים הנדרשים לשיקום הקיבוץ הם עצומים. אנו פונים אליכם בבקשה לעזרה בשיקום המבנים, בתמיכה למשפחות האבלות ובחיזוק הקהילה האהובה שלנו.

איך תוכלו לעזור?

תרומות כספיות

כל תרומה, קטנה כגדולה, תסייע לנו בשיקום הקיבוץ ותמיכה במשפחות הנפגעים. ניתן לתרום בקלות דרך הטופס באתר שלנו או באמצעות העברה בנקאית לחשבון קיבוץ רעים.

תרומות ציוד

אנו זקוקים לציוד ושירותים שונים לשיקום ושיפוץ. כל תרומה של ציוד תתקבל בברכה ותעזור לנו לבנות מחדש את בתינו.

התנדבות

אנו מזמינים את כל מי שיכול לבוא ולהתנדב בעבודות השיקום. המתנדבים שלנו הם חלק בלתי נפרד מהמאמץ לשקם את הקיבוץ ולהחזיר אותו לתפקוד מלא.

יחד נשקם את רעים

בעזרתכם, נוכל להחזיר את קיבוץ רעים לחיים, לשקם את המבנים ההרוסים ולתמוך במשפחות שאיבדו את היקר להן מכל. כל תרומה, קטנה כגדולה, תעשה הבדל עצום ותסייע לנו לבנות עתיד טוב יותר.

תרומות לנפגעי ה-7 לאוקטובר בקיבוץ רעים

אנו קוראים לכל אחד ואחת מכם לתרום למען נפגעי המלחמה בקיבוץ רעים. התרומה שלכם תסייע בשיקום הקיבוץ ותמיכה במשפחות הנפגעים, ותעזור לנו להמשיך קדימה למרות הקשיים.

תמיכה ושיקום קיבוץ רעים

כל עזרה, בין אם כספית, בציוד או בהתנדבות, תתקבל בהכרת תודה עמוקה ותעזור לנו להחזיר את הקיבוץ לחיים. אנו זקוקים לכם כדי להצליח במשימה זו.

עזרה לנפגעי ה-7 לאוקטובר ברעים

הקהילה שלנו זקוקה לעזרתכם הדחופה. תרמו עכשיו וסייעו לנו לשקם את קיבוץ רעים, לתמוך במשפחות האבלות ולהחזיר את החיים למסלולם.

אנו מודים לכם מכל הלב על התמיכה והעזרה בשעה קשה זו. יחד, נוכל לבנות מחדש את הקהילה שלנו ולהבטיח עתיד טוב יותר לכולנו.

אתם מוזמנים לצפות בשלושת הסריקות הבאות, ולהפיץ אותם ככל הניתן, כדי שהעולם ידע איך נראים החיים שלנו מאז ה־7 לאוקטובר.

Scroll to Top
דילוג לתוכן